CD Action 10/2008
Od dziś w sprzedazy kolejny numer CD Action. A w nim zgodnie z zapowiedzią:
PEŁNE WERSJE GIER
- Codename: Panzers - Faza druga
- Galactic Assault: Więzień mocy
- Rollercoaster Tycoon 2
- Shadowgrounds Survivor
Poniżej kopia całej redakcyjnej zapowiedzi numeru (bez wylistowania zawartości płyty DVD):
* * *
W numerze jak zwykle sporo do poczytania. Zapowiedzi “tylko” pięć, ale za to obszernych i poświęconych głośnym grom – Batman: Arkham Asylum, Football Manager 2009, Ojciec chrzestny II, Wolfenstein. I jeszcze tekst o polskim erpegu Afterfall, którym twórcy chcą zabłysnąć na całym świecie.
Dalej aż 4 beta-testy - Fable 2 (plus wywiad z Peterem Molyneux), PES 2009, Saints Row 2, Sacred 2. Jest na co czekać.
Jeszcze lepszy jest natomiast Temat Numeru. GTA IV… Tak, wiem, to już było w CDA, konkurencja też o tym pisała, wszyscy pisali. Ale my już pograliśmy w wersję na PC (w siedzibie twórców, a jakże, jako jedyni w polskiej branży, a co!) więc u nas nie będzie rozważań teoretycznych, opisów wersji konsolowej, czy kompilacji tego, co już w necie o tym napisali lepiej poinformowani.
Nieźle jest w recenzjach – bo aż 16 mamy w tym miesiącu. Dawno tak nie było… Crysis: Warhead, Mercenaries 2, Colonization, FIFA 09, FlatOut: Apokalipsa i sporo innych tytułów. Nie braknie też paru słów o rozszerzonej edycji Wiedźmina.
Poza tym nieco o historii King’s Bounty (z mocnym uwzględnieniem cyklu HoMM) oraz tekst o grze oficjalnie uznanej za Najnudniejszą Grę Świata (i to nie jest zdanie ekipy CDA, a ogólnie fanów gier). Są też naturalnie stałe kąciki (Freeware, Modulator, Życie w Sieci), Na Luzie, powrócił NDSN. W dziale sprzętowym Allor dłuuugo wymienia 1001 wad I-Phone’a , a i konkurencyjnej komórce (Samsung Omnia) nie podarował. (Tylko dlaczego zaraz po testach kupił sobie jeden z tych telefonów? Który? Odpowiedź w piśmie.) W Wademekum na ogólne życzenie powrót do kursu Blendera, w Trendach zobaczycie przyszłość transportu miejskiego, z NDSN dowiecie się, które nowe procki są godne uwagi i dlaczego. Jest też sporo o nowej generacji dysków twardych, już nie klasycznych, lecz opartych na zupełnie odmiennej technologii (szczegóły w tekście). Tamże Konfigurator, Magazyn (nowa Metallica, horror [Rec] i takie tam), no i oczywiście testy rozmaitych sprzętów, w tym nowych kart graficznych.
Na deser polecamy AR , a w nim rubrykę Panopticum. Kurczę, ludzie nas zadziwiają, bo kiedy nam się wydaje, że nic bardziej kretyńskiego nie da się już wymyślić, dostajemy list z dowodem, że można…
Na płycie 4 pełniaki, a wszystkie po polsku, z czego najsłabszy ma średnią ocenę w necie rzędu 70%. Spis macie poniżej. Plus sporo dem, masa gameplayów, trailerów (jest nawet zwiastun filmu „Max Payne”), bonusów, freeware’ów i wszelakiego innego dobra. Powinno się wam to spodobać, a jak nie – za miesiąc powinno być lepiej.
Zapraszamy do kiosków/sklepów/salonów sprzedaży – już od 2.10.2008 (przypominam, że wyjątkowo jest to czwartek). Jak zawsze będzie warto!

Nikt tego jeszcze nie skomentował.
Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL
Dodaj komentarz
