Gry i technologie dla rodziców

26/11/2012 By: MrMisio Kategoria: DLA RODZICÓW, PEGI

Gry i technologie dla rodziców jest cyklem krótkich poradników i artykułów o technologiach, komputerach, internecie i grach komputerowych przeznaczonym głównie dla rodziców. Jeśli jesteś kimś, kogo ominęła rewolucja technologiczna i do tej pory znajomość internetu ogranicza się do pisania maili i klikania „lubię to” a jednocześnie Twoje dziecko zaczyna używać zdobyczy technologii - to być może te artykuły będą właśnie dla Ciebie.

Gry komputerowe nigdy Ciebie nie interesowały, a teraz widzisz, że już trzeciolatek zaczyna być lepszy od Ciebie w obsłudze komputera czy internetu, więc naturalnie czujesz się „dziwnie”. Kiedyś to właśnie rodzice przekazywali dzieciom wiedzę, doświadczenie, a teraz? Rodzice wręcz boją się, co to dziecko tam robi. Nawet zaglądając przez ramię nie są pewni, czy widzą wszystko. Nie wiesz jak poruszać się w cyfrowym świecie, jakie gry zaproponować do wspólnej rozrywki…

Aby dać radość a jednocześnie nie narazić dziecka na np. brutalną rozgrywkę czy niecenzuralne słownictwo w grach komputerowych musisz wiedzieć więcej od dziecka :) Tablety, komórki z Androidem, cyfrowa dystrybucja oprogramowania, sieci społecznościowe Google+, Facebook, Pinterest, Gmail, augmented reality, Playstation Home, Move, Kinect, Bluray, WiFi, NAS, wirtualne światy, gry MMO, FPS, FPP, PEGI, Gravatary, DLNA, uPNP, telewizory z internetem, dotykowe ekrany, systemy mobilne… Od czego zacząć?

Zacznij od dołączenia do Termopile.com na Facebooku:
http://www.facebook.com/termopilecom

Brak komentarzy »

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz