Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered PC
Gry,  Recenzje / Opinie,  Zapowiedzi / Premiery

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered PC

Nie pamiętam już ile to lat minęło od czasu kiedy grałem w Fahrenheit Indigo Prophecy. Teraz dzięki Amazon Prime Gaming mogę sprawdzić wersję Remastered. W pamięci mój obraz jest zamazany. Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered na pewno jest dostosowany do panoramicznych ekranów 16:9 oraz rozdzielczości do 4K włącznie. Ja jeśli tylko mogę przełączam się na 1080p. Ale czy coś więcej zmieniono wizualnie w grze – to nie wiem. Nie potrafię tego zweryfikować „oczami”.

Ale mniejsza o stronę techniczną. Gra działa i o to głównie chodzi. Najważniejsze, że w Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered jest ten stary klimat, ten dreszcz, te emocje co we wspomnieniach. Fenomenalne wtedy kinowe ujęcia z podzielonym ekranem, budujące napięcie. Wtedy to był niezły przeskok. Teraz też buduje klimat. Fajnie zarysowane postacie – bohaterowie w Fahrenheit Indigo Prophecy nie są byle jacy, płascy, bezpłciowi. Mają swój charakter. Nie można odmówić, że David Cage stworzył coś – ja to nazwę wprost – przełomowego. Coś, co później rozwijano w kolejnych produkcjach Quantic Dream.

Ah, jakbym zagrał w Remake Fahrenheita w oprawie takiej, jak Detroit: Become Human…

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered PC – Gameplay

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered PC – Galeria

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered PC

W styczniu 2022 roku grę dostajesz jako dodatek do abonamentu Amazon Prime w ramach Amazon Prime Gaming.

Amazon Prime Gaming

#Amazon Prime Gaming rozdaje gry, DARMOWE GRY dla abonentów usługi Amazon Prime. Pierwsze darmówki w tym roku A.D. 2022 to dwie gry na platformę #EPIC – Total War: Warhammer oraz World War Z: Aftermath. Do tego jedna gra na #Origin – STAR WARS Jedi: Fallen Order… Niezwykła gratka dla fanów uniwersum Star Wars. Gwiezdne wojny w formie gier towarzyszą nam od bardzo dawna. Dzięki temu możemy przeżywać przygody w tym świecie…

Gdzie można dostać za darmo fajne gry?

Amazon Prime Gaming

Epic Games Store

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.