Newsroom

Bezpłatne gry na STEAM – War Wind (1996)

Możecie za darmo odebrać grę War Wind (1996) – retro RTS – na platformie Steam.

War Wind (1996) to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która pozwala spojrzeć na epicką bitwę oczami czterech unikalnych ras, z których każda ma swoje mocne i słabe strony. Gra zawiera 28 gotowych do rozegrania scenariuszy i historię o tak wciągającej głębi, że nie uwierzysz, że to tylko gra.

Starożytny, obcy świat Yavain chwieje się na krawędzi anarchii, gdy wiatry zmian grożą rozerwaniem cywilizacji! Przez wieki cztery zróżnicowane rasy tolerowały niepewną równowagę sił. Nadszedł jednak czas na zmiany. Nadchodzi nowy porządek – który narodzi się z krwi i ognia! War Wind pozwala spojrzeć na tę epicką walkę oczami czterech unikalnych ras, z których każda ma swoje mocne i słabe strony oraz charakterystyczną sztuczną inteligencję. Mistrzowska strategia czasu rzeczywistego, War Wind zawiera 28 gotowych do rozegrania scenariuszy. Potężny edytor scenariuszy, który pozwala na umieszczanie jednostek i tworzenie nowych bitew. I historię o tak wciągającej głębi, że nie uwierzysz, że to tylko gra.

  • Przenoszenie 8 ulubionych jednostek ze scenariusza do scenariusza
  • Zaawansowane opcje walki, w tym skradanie się, jednostki ulepszone biomechanicznie i potwory.
  • Jednostki mogą awansować w randze poprzez trening, zdobywając po drodze moc
  • Osiągaj zwycięstwa za pomocą różnych środków, takich jak walka, rzucanie zaklęć i sojusze Siły mogą zdobywać prestiż, przyciągając wędrownych bohaterów do pomocy w kampaniach

War Wind (1996)

War Wind (1996)

WSZYSTKIE RECENZJE: Pozytywne (49)

DATA WYDANIA: 16 września 2021 (dodanie do Steam)

https://store.steampowered.com/app/1741140/War_Wind/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.