Amazon Prime Gaming - Styczeń 2022
Gry,  Newsroom,  Zapowiedzi / Premiery

Amazon Prime Gaming – Styczeń 2022

Dzień Dobry Wieczór #Amazon Prime Gaming rozdaje gry, DARMOWE GRY dla abonentów usługi Amazon Prime. Ppierwsze darmówki w tym roku A.D. 2022 to dwie gry na platformę #EPIC – Total War: Warhammer oraz World War Z: Aftermath. Do tego jedna gra na #Origin – STAR WARS Jedi: Fallen Order. A Żeby tego było mało to kilka gier na platformę Amazon z ich (Amazonu) aplikacją (aplikacją typu: pożal się boże, ale ostatecznie w większości przypadków działa…).

  • Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
  • WRC 7 FIA World Rally Championship
  • Abandon Ship
  • Paper Beast – Folded Edition
  • In Other Waters
  • Two Point Hospital

Amazon Games launcher lubi się aktualizować. Nie jest w tym nic dziwnego, bo każda aplikacja tak robi… Jeśli chcemy zagrać w gry jak Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered czy WRC 7 FIA World Rally Championship to musimy tego (byle czego) niestety używać…

…ale potem już można grać w gry…

Gry na platformy Origin i EPIC

Te gry możesz przypisać do swojego konta

Total War: Warhammer

EPIC: U świtu nowej epoki czekają cię setki godzin rozgrywki. W Total War: WARHAMMER świat pełen legendarnych bohaterów, gigantycznych potworów, skrzydlatych istot, magicznych burz i regimentów koszmarnych wojowników budzi się do życia. Wyrusz na podbój jako dzielni mieszkańcy Imperium, mściwe krasnoludy, mordercze wampiry lub brutalne orki i gobliny z plemion zielonoskórych. Dzięki unikatowym postaciom, mechanikom kampanii, jednostkom bojowym i stylowi rozgrywki każda rasa jest jedyna w swoim rodzaju.

Amazon Total War Warhammer

… i Total War: Warhammer w bibliotece EPIC…

World War Z: Aftermath

EPIC: World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Walcz z hordami wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia epizodów fabularnych w spustoszonych lokacjach na całym świecie.

… i World War Z: Aftermath w bibliotece EPIC…

STAR WARS Jedi: Fallen Order

Origin: Galaktyka pod rządami Imperium. Wraz z wydaniem rozkazu 66 Imperium rozpoczyna eksterminację wszystkich Jedi. Jako zbiegły Padawan Jedi walczysz o przetrwanie, zgłębiając sekrety dawno wymarłej cywilizacji w nadziei na odbudowę Zakonu Jedi.

Amazon STAR WARS Jedi: Fallen Order

… i STAR WARS Jedi: Fallen Order w bibliotece Origin…

Gdzie dają te darmowe gry?

Tutaj dają:
https://gaming.amazon.com/home

Nie tylko darmowe gry…

Pomijając pełne gry jest także i tym razem cała masa darmowych „goodies” do różnych gier – dodatków DLC oraz innych.

Nic tylko brać i cieszyć się z kolejnych zdobyczy. A potem grać, grać, do upadłego 🙂

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.