Biblioteka gier EPIC
Gry,  Varia

EPIC – Bezpłatne Gry

Od długiego już czasu EPIC Games Strore rozpieszcza graczy rozdając bezpłatnie gry. Tak, – co tydzień można przypisać do swojego konta całkowicie za darmo kolejną grę lub nawet gry. Nowsze lub starsze ale zawsze pełne wersje gie. Bezpłatnie dostajemy zarówno znane tytuły jak i mniej znane gry niezależne. Jest w czym wybierać. A jednocześnie można zgromadzić całkiem pokaźną kolekcję gier. I to nie wydając ani złotówki.

Jak zacząć przygodę z EPIC Games Store?

Najpierw odwiedź stronę Epic Games Store, którą znajdziesz pod adresem www.epicgames.com a następnie w prawym górnym rogu znajdziesz link „Pobierz Epic Games”

Pobierz Epic Games

Pobrany zostanie instalator / launcher / klient Epic Games. Po zainstalowaniu uruchamiasz i logujesz się na konto Epic. Jeśli nie masz jeszcze konta – możesz je założyć, co oczywiście też nic nie kosztuje.

Gdy już masz zainstalowany instalator Epic Games to możesz dodawać do swojego konta bezpłatne gry, pobierać je i uruchamiać. Świat gier stoi przed Tobą otworem!

Nowe bezpłatne gry – co tydzień!

Każdego tygodnia w czwartek po południu około godziny 16-17 naszego czasu pojawi się kolejna darmowa gra od EPIC. I masz tydzień na przypisanie jej do konta. Po tygodniu oferta znika i pojawia się nowa. Czasem gier jest więcej niż jedna. A w okresach przedświątecznych zwykle nowe darmowe gry pojawiają się nawet codziennie!

Informacje o bezpłatnych grach znajdziesz w sekcji SKLEP, przewijając zawartość trochę w dół. Zawsze zobaczysz informacje o aktualnie dostępnej grze w tym tygodniu, oraz o tytule jaki będzie dostępny w kolejnym tygodniu.

Oto przykład, jak to wygląda w dniu pisania tego wpisu:

Bezpłatne gry w EPIC

Jakie to są gry?

Epic rozdaje rożne gry. Znajdzie się coś dla fanów strzelanek, dla tych co lubią starcia z zombiakami, są gry strategiczne i ekonomiczne oraz platformówki. Twoja biblioteka z tygodnia na tydzień będzie się rozrastać…

Biblioteka gier EPIC

Co jakiś czas niektóre gry pojawiają się ponownie. Więc jest szansa, że to co już było dasz radę w przyszłości przypisać do swojego konta.

A na koniec filmik z jednej z gier World War Z

Czas zacząć…

No to najwyższy czas zacząć gromadzić bezpłatne gry z Epic Games Store!

Odwiedź już teraz
www.epicgames.com

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.