EPIC games store - DARQ: Complete Edition
Gry,  Newsroom,  Zapowiedzi / Premiery

DARQ: Complete Edition [PC] – Epic Games

Epic Games Store dostosował się do dyniowego okresu rozdając grę DARQ: Complete Edition! Pośpieszcie się i przypiszcie do swojego konta w Epic Games Store. Grę można odebrać do godziny 17.00 w czwartek 4 listopada 2021.

Ja sam jeszcze nie grałem. Może ktoś już wcześniej grał i podzieli się opinią w komentarzu? Warto czy nie warto?

DARQ: Complete Edition [PC] – Epic Games

W opisie czytamy: Horror, Łamigłówki, Przygodowe. Tryb jednego gracza.

Pomóż Lloydowi przebudzić się z koszmaru!

Głównym bohaterem DARQ jest Lloyd – chłopiec, który uświadamia sobie, że znajduje się we śnie. Niestety ten szybko zmienia się w prawdziwy koszmar i wszelkie próby przebudzenia kończą się niepowodzeniem. Protagonista musi więc nauczyć się przetrwać w rzeczywistości pełnej niebezpieczeństw i dziwnych zjawisk niepodlegających prawom rządzącym światem zewnętrznym.

Chodzenie po ścianach, potwory i łamigłówki

Chcąc ujść z życiem, Lloyd musi rozważnie stawiać kroki i przemykać za plecami wrogów, starając się za wszelką cenę nie dopuścić do bezpośredniej konfrontacji. Ponieważ potwory, które napotka na swojej drodze, są znacznie silniejsze i szybsze od niego, nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo w bezpośrednim starciu. Zamiast tego musi polegać na ostrożnym planowaniu, aby uniknąć wykrycia.

A niebawem soon inna giereczka wyląduje na EPIC. Cytuję: „Zbuduj nowy dom dla ludzkości w Aven Colony. Odkryj Aven Prime, oddaloną o lata świetlne od Ziemi obcą planetę, pokrytą pustyniami, tundrami i mokradłami. Rozbudowuj przyczółki w olbrzymie, tętniące życiem metropolie, stawiając czoła wyzwaniom związanym z osadnictwem w nowym świecie.”

Czyli Aven Colony – Gatunki: Symulatory, Budowanie miast, Strategiczne. Tryb jednego gracza.

Zobacz także:

EPIC GAMES STORE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *