Tie Fighter Total Conversion - TFTC Moddb
Gry,  Newsroom,  Zapowiedzi / Premiery

TIE Fighter Total Conversion [PC] TFTC

2 lipca 2021 roku miała premiera TFTC czyli TIE Fighter Total Conversion. Kolejna gratka dla fanów retro i Star Wars. Na ekrany komputerów PC wracają stare dobre Gwiezdne Wojny w nowej oprawie.

TIE Fighter Total Conversion – Full Release Trailer

TIE Fighter Total Conversion – How To

Pozwolę sobie na obszerny cytat (źródło – Szymon @Secret Level):

Łapcie kontrolery i, jak macie, joysticki w dłoń, bo teraz już nie macie wytłumaczenia czemu nie możecie zagrać w jedną z najlepszych gier w historii.

Co potrzeba:

– X-Wing Alliance z GOGa albo Steama

mod X-Wing Alliance Upgrade (rewelacyjny modzik stale ulepszany od prawie 20 lat, niedawno dostał bardzo update grafiki, kokpitów, modeli itp) https://www.xwaupgrade.com/index.php?action=downloads

– mod TIE Fighter Total Conversion, który ukazał się 2 lipca 2021. Jest to pełna Przeróbka wszystkich misji klasyka z 1994 roku i jego dodatków, plus custscenki i głosy z oryginału https://www.moddb.com/mods/tie-fighter-total-conversion-tftc

Łącznie dostajecie dwie rewelacyjne gry – prawie 200 sporych misji – z pełnym wsparciem gogli VR. Na dodatek jedna pozwola wam uczestniczyć w bardzo dużej i emocjonującej bitwie o Endor, z lotem przez szyb Gwiazdy Śmierci włącznie.

Dzięki XWA Upgrade w tytuły gra się bardzo dobrze na padzie.

Szymon @Secret Level

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.