Succubus Demo
Gry,  Zapowiedzi / Premiery

Succubus Demo [PC]

Skoro powstają takie gry (gra?) to zapewne są i tacy co chcą je tworzyć jak i tacy co chcą w nie grać. Oto pojawiło nowe demo gry Succubus. Jest tak jak poprzednie (Succubus: Prologue) pełne przemocy, seksu, jest obsceniczne i wulgarne. I znów można wkroczyć do piekła jako roznegliżowana diablica Vidyja.

Vydija from Hell Succubus Demo

Succubus Demo – Gameplay

Tylko dla dorosłych…

Succubus – Bug

To jeszcze nie wersja ostateczna, ale przytrafił mi się bug – utknąłem w ścianie i tyle…

Succubus – Co się udało?

Piekło. Piekło to nie jest przyjemne miejsce. W naszej kulturze przyjęło się, że jest właśnie takim miejscem, gdzie człowiek by nie chciał trafić. I myślę, nomen omen, że udało się to oddać w tej grze. Gra obrzydliwa – czyli jak piekło. Więc pod tym względem muszę przyznać, że twórcy się postarali.

Succubus Demo Screenshot

Succubus – Gameplay

Co zaś do grania w grę Succubus. No trochę to nudne jest. Wrogowie powtarzalni (nie licząc sporadycznych bossów). I w sumie wszystko opiera się na bij-zabij wypij krew, taplaj się w krwi, przemocy. Nie wiem, czy jest tam jakaś fabuła – demo tego nie zdradza, choć w końcówce lecą jakieś obietnice.

Succubus Sexy Devil

Succubus – Grafika

Wizualnie Succubus też nie zachwyca. Owszem, grafika i wizualizacje są jakie powinny być – obrzydliwe. Natomiast wykonanie tego – wydaje mi się, że trąci lekką stęchłą myszką. Momentami człowiek ma wrażenie, jakby cofnął się o dekadę.

Succubus – Premiera

Premiera gry Succubus zaplanowano na 21 lipca 2021.

Succubus Adult Only

Succubus on Steam

Succubus on Steam

https://store.steampowered.com/app/985830/Succubus/

Zobacz także:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.