Gry,  Zapowiedzi / Premiery

Resident Evil 4 HD Project 1.0

Resident Evil 4 HD Project 1.0 to fanowski, bezpłatny remake gry Resident Evil 4. Wszystkie poprawki wymagają pobrania 18 plików po 2 GB każdy. Już w porównaniu z oryginalnymi plikami gry, która zajmuje ok. 15GB widać, że dochodzi nam dużo nowego i dobrego. W końcu 36GB skompresowanej zawartości to nie może być byle co…

Resident Evil 4 HD Project – Gameplay

Resident Evil 4 HD Project – Premiera

Resident Evil 4 HD Project

Resident Evil 4 @ Steam

Jednym z głównych wymagań jest posiadanie gry Resident Evil 4 – dostępnej np. na platformie Steam. Często w promocji gra jest dostępna za ok. 20 zł. Więc nie jest to duży koszt dla tych, którzy chcieliby zobaczyć RE4 w wersji ulepszonej dzięki Resident Evil 4 HD Project.

https://store.steampowered.com/app/254700/Resident_Evil_4/

Steam: w grze resident evil 4, agent specjalny Leon S. Kennedy zostaje wysłany na misję, której celem jest uratowanie porwanej córki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przemierzając europejską wieś, musi stawić czoła nowym zagrożeniom, niepodobnym do tradycyjnych ospałych zombie znanych z wcześniejszych części serii. Leon walczy z nowymi, przerażającymi stworami zarażonymi pasożytem o nazwie Las Plagas oraz z grupą agresywnych mieszkańców wioski, których umysły kontrolowane są przez tajemniczą sektę Los Illuminados, odpowiedzialną za porwanie.

Resident Evil 4 HD Project 1.0 – strona projektu

Resident Evil 4 HD Project 1.0 – pobieranie

Pliki do pobrania (18 plików po 2 GB każdy) dostępne są między innymi na MediaFire

Resident Evil 4 HD Project – Gameplay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.