Rage 2 cover
Gry,  Recenzje / Opinie

Rage 2 [PC]

W tym tygodniu na EPIC Games Store udostępniana jest bezpłatnie grę Rage 2. I dzięki temu oto moje pierwsze spotkanie z tą grą. Widząc wcześniej zapowiedzi Rage 2 z kolorami ostrego różu jakoś tak niezbyt chętnie patrzyłem w kierunku gry, której pierwsza część była dla mnie jakaś taka nijaka. Niby fajny klimat, ale coś nie pykło. Nie podeszło mi Rage. Więc nie planowałem pobawić się w Rage 2. Teraz dzięki temu, że mogę pograć nie wydając ani jednej złotej monety mogę sprawdzić, czy moje obawy były słuszne, czy może się myliłem…

Dać szansę Rage 2

Teraz sam dalej nie wiem – pierwsze pół godziny to wartka akcja, młócka z lewej i z prawej. Co jest trochę zachęcające. Kolory choć mocne to nie są różowe jak się obawiałem. Kolejny plus.

Rage 2 – sterowanie i optymalizacja

Sterowanie kontrolerem bardzo wygodne, da się ogarnąć dość szybko. Optymalizacja gry dość dobra, więc wszystko chodzi płynnie i nie irytuje.

Rage 2 – Grafika

Tryb Photo Mode taki sobie. Niestety nie dorównuje temu z Cyberpunka 2077 czy z Tomb Raider DOX. I może czegoś nie wiem, ale nie da się zrobić „selfie”. Po włączeniu trybu Photo Mode moja postać gdzieś znika (inne pozostają). Lepiej więc i wygodniej robić zrzuty ekranu.

Rage 2 – Photo Mode

Rage 2 – Zrzuty Ekranu

Rage 2 Bethesda 2019

Zanim wyrobię sobie zdanie – będę musiał jeszcze na jakiś czas wrócić do grania w Rage 2

* * *

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *