Demo Outriders PC Cover
Gry,  Zapowiedzi / Premiery

Outriders PC (2021) Demo

Demo Outriders -na PC – no ładne to w sumie takie, śmiga na ustawieniach ultra na dość leciwej konfiguracji (i5-3470 + 1660 ti). Aczkolwiek zanim się udało mi uruchomić Outriders trzy razy zobaczyłem na wstępie crash do pulpitu. Gdy już ruszyło – to po mniej więcej godzinie znów crash do pulpitu. Więc na chw2ilę obecną stabilność nie jest najsilniejszą stroną tego dema przedpremierowego.

Outriders (2021) Demo Gameplay

Outriders to gra nie dla mnie, To, że wygląda ładnie, dość ładnie, to za mało aby mnie porwało. Więc nie porywa.

Sam pomysł na Outriders wydaje mi się ciekawy. Konstrukcja fabuły i świata wzbudza zainteresowanie. MArzyła bu mi się eksploracja tych światów, bardziej przygodowa a nie koncentrująca się jedynie na strzelaniu do wielkiej ilości wrogów.

Druga rzecz, która mi przeszkadza, to filmowe przerywniki. Dla mnie – po Cyberpunku – cutscenki i pogaduszki w postaci filmików to nuda. Jakoś odwykłem od tego, że w czasie gdy ktoś ze mną rozmawia, inna postać, to ja nie mogę popatrzeć w inną stronę czy też pokręcić się, zbliżyć, oddalić. Przeszkadza mi to teraz.

Podsumuję tak – demo Outriders wzbudziło moje zainteresowanie, ale szybko się przekonałem, że z wielu powodów to nie jest gra dla mnie, i mimo plusów, które dostrzegłem raczej nie zagram w to więcej.

Natomiast dla wielu z Was zapewne to będzie wyśmienita zabawa, jeśli lubicie tego typu gry. To tutaj ta zabawa zapowiada się dynamicznie i widowiskowo.

Outriders PC Demo 2021

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *