Newsroom

Bezpłatne gry na Epic – GigaBash i Predecessor

GigaBash i Predecessor

Do 13 grudnia 2023 można na Epic Games Store bezpłatnie odebrać dwie gry: GigaBash i Predecessor.

GigaBash

Zawalcz o tytuł króla tytanów! GigaBash to wieloosobowa bijatyka arenowa z ogromnymi, zainspirowanymi filmami kaiju bohaterami, wstrząsającymi ziemią atakami specjalnymi i w pełni zniszczalnym środowiskiem.

GigaBash łączy chaotyczną rozgrywkę i twórczość tytułów takich jak Power Stone, Super Smash Bros. Ultimate i War of the Monsters z oszałamiającą skalą klasycznych filmów kaiju.

Graj jako siejący spustoszenie tytan lub polujący na tytanów mech; przywołuj błyskawice z nieba, używaj wieży radiowej jako pałki lub lep ogromne śnieżki z całych dzielnic (i wrogów). Gdy osiągniesz wystarczający poziom zniszczenia, ewoluujesz do ostatecznej formy — przeraźliwego, tytanicznego S-Class.

https://store.epicgames.com/pl/p/gigabash

.

Predecessor

Gra w fazie wczesnego dostępu

Predecessor to oparta na grze Paragon, dynamiczna gra akcji, która łączy w sobie elementy gatunku MOBA i strzelanki. Wciel się w sterowanego z perspektywy trzeciej osoby bohatera i wskocz w samo serce bitwy pełnej taktycznych decyzji i wciągającej rozgrywki.

Predecessor to dynamiczna gra akcji, która łączy w sobie elementy gatunku MOBA i strzelanki. Wciel się w sterowanego z perspektywy trzeciej osoby bohatera i wskocz w samo serce bitwy pełnej taktycznych decyzji i wciągającej rozgrywki.
Dostępnych jest już ponad 30 bohaterów i wciąż dodawani są kolejni, dlatego każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Bohaterowie gry Predecessor przybywają z całego świata i wszyscy, od szlachetnych łuczników po mechanicznych gladiatorów, mają jeden cel – chcą pokazać, na co ich stać.

https://store.epicgames.com/pl/p/predecessor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.