Vampyr PC
Gry,  Recenzje / Opinie

Vampyr PC

Jak często gracie w gry rozdawane przez EPIC za darmo? Czy choć je uruchamiacie? Ja sam w niektóre gram, większość staram się uruchomić, by zobaczyć, czy mi się podobają. W niewiele nie gram wcale – a to dlatego że jak na 100% wiem, ze nie zagram to do konta nie przypisuję. Koniec roku 2021 był łaskawy a w EPIC rozdawnictwo sięgnęło szerokiego przekroju gier. Były takie co grałem, były takie całkiem mnie nie interesujące, były takie jak Vampyr, w którego zagram z ciekawości, choć gdyby nie był za darmo to by mnie ominął. Tak mało czasu – tak wiele gier. Trzeba mieć jakąś selekcję.

Vampyr PC Gameplay

Vampyr – moja opinia

Fajny klimat. Jest „miło” i to bardziej niż się spodziewałem. Jednak strona wizualna mnie trochę zniechęca. Sama gra startuje na PC od razu w rozdzielczości 4k. Na potrzeby transmisji live zmieniłem na 1080p. To co mi się nie podoba, to kanciaste postacie, tak jakby z poprzedniej epoki. Dlaczego? Wolałbym bardziej współczesną grafikę. Która nie musiałaby działać w 4k. Wydaję mi się, że przez „modę” na 4k zaniedbuje się inne aspekty wizualne gier. Bo cóż mi po tym, że sama rozdzielczość jest 4k. Jak postacie wyglądają jak z czasów PS4.

Nie jestem jakimś faszystą odnośnie wizualnej strony gry, jeśli tylko fabuła jest wciągająca. A nie powiem, że Vampyr mnie trochę wciągnął, choć klimaty wampirów i XIX wieku nie są moimi ulubionymi. Mimo to – grało się fanie. choć nie sądzę, żebym wrócił do gry.

Vampyr – Galeria

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.